Ledreyon

Güneş Enerjili Solar Glop Çim Armatürü 3W 3200K Günışığı Bahçe Aydınlatma

Fiyat
:
199,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 3 WATT- 3200K - Günışığı ve 6400K Beyaz

  Yapısı bakımından kaliteli materyallerden imal edilmiş olmasıyla sağlam ve dayanıklı bir üründür.

  Solar armatür, çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjiyi günışığından elde eder ve depolar. Hava karardığında ise otomatik olarak devreye girerek depoladığı enerji ile ışığın yayılmasını sağlar.

  Günışığı renginde kaliteli ve ekonomik aydınlatma sağlayan solar çim armatürü, kullandığı temiz enerji ile çevre dostu bir ürün olma özelliği taşır.

  Kurulumu çime saplamalı şekilde kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

  Glop armatür tasarımı ile sade ve dekoratif görünüme sahip olup, ihtiyaç duyulan her alana uyum sağlar ve görsellik kazandırır.

  IP67 koruma sınıfına dahil olmasıyla toza ve suya karşı yüksek korumalı yapıdadır.

  Dış mekan kullanımına uygun şekilde üretilmiş olmasıyla dış koşullardan ve hava durumundan etkilenmeden uzun süreli kullanım imkanı sunar.

  6-12 saat aralığında şarj olur ve 8-12 saate kadar çalışma süresine sahiptir.

  Kullanım alanları bakımından parklar ve bahçelerin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz ve görsellik kazandırmak istediğiniz daha pek çok alanda solar çim armatürü kullanımını tercih edebilirsiniz.

  Solar aydınlatma ürünlerini kullanmadan önce mutlaka şarj etmeniz gerekmektedir. Güneş enerjisi ile şarj edilerek çalıştırılmalıdır.

  Ayrıca solar aydınlatma ürünleri 4 mevsim kullanımına uygundur. Kullanılmadığı durumlarda mutlaka belli zaman aralıklarında kontrolleri yapılıp çalıştırılmalıdır. Aksi takdirde içerisinde bulunan akünün gücü bitmektedir. Düzenli kontrol ve takipler gerçekleştirildiğinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.